HAKKIMIZDA

 

12 yıldır güzel Antalyamız’da hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuzdan bu yana gelişerek, firmamızın kapasitesini ve teknolojisini artırarak bugünlere ulaştık. Şuan 1800 m2 kapalı alanda işinde uzman personellerimizle otel buklet ürünlerinin üretimine devam etmekteyiz.

 

Artık günümüzde teknoloji ve makine parkurunun çeşitliliği çok önemlidir. Bizde bunun farkında olarak makine parkurumuza çok önem verdik ve geliştirdik. Hala güncel teknolojileri takip ederek gerekli yatırımları yapmaktayız.

 

Çok geniş bir ürün portföyünü müşterimize sunmaktayız. Ayrıca müşterimizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin tamamını kendi tesisimizde tamamıyla kendi imkanlarımız ile yapmaktayız. Bu da kalitemizin en önemli nedeni haline gelmiştir.

 

Ayrıca ürünlerimizi daha şık ve kullanışlı olmasını sağlamak için arge çalışmalarımız düzenli olarak yapmaktayız. Bunun sonucunda oluşan müşteri memnuniyeti bizleride memnun etmektedir. Yeni tasarımlar, yeni kutu çizimleri ve yeni şişe modellemeleri yapan ve geliştiren geniş bir arge ekibimine sahibiz. Sonuç olarakta daha estetik ve görsel ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

 

 

ONLİNE KATALOG